HAKKIMIZDA

Biwebsitesi gelişen teknolojiye uygun fiyata ayak uydurmak isteyen kurumsal kimlik oluşturmak isteyen müşterilerine profesyonel web sitesi hizmeti vermek için kurulmuştur. Bi websitesi, yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde etkin, hızlı, akılcı çözümler üretir. Ayrıca, iletişim ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri ve bilişim hizmetleri sunar.

10 yıllık web tasarımı üretimi alanında edindiğimiz tecrübeye istinaden kolay yönetim paneline sahip, herkesin kullanabileceği web siteleri üretiyoruz. Tüm yazılımlarımızı kullanıcı odaklı yani müşterileriniz web sayfanızı ziyaret ettiğinde en kolay biçimde yararlanabileceği şekilde tasarlıyor ve kodluyoruz.

Destek 

Destek ekibimiz her daim; gerek web sitemiz üzerinden gönderecek olduğunuz destek talepleri, gerek mail ortamında gerekse telefon destek saatleri içerisinde telefonun diğer ucunda sizlere yardımcı olmak için hazır. Çözüme kavuşmasını beklediğiniz sorunlarınızı en kısa zamanda çözme gayreti içerisinde olduğumuzdan emin olmanızı önemle belirtmek istiyoruz.

MİSYON

BİWEBSİTESİ Web Tasarım Yazılım, sektör ihtiyaçlarını ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, web tasarım, web yazılım, web hosting, sanal tur, SEO, e-ticaret ve interaktif çözümler alanında markanızı dijital dünyada, kurumsal tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice kurgulanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.

VİZYON
Hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar yaratarak, internet dünyasında kalıcı yer edinmek.

Sizlerle çalışmak ümidiyle saygılarımızla.

Biwebsitesi Ekibi